UA-122307575-1
خانه / میکرودنتیستری / میکرودنتیستری – میکروسکوپ دندانپزشکی

میکرودنتیستری – میکروسکوپ دندانپزشکی

میکرودنتسیتری - میکروسکوپ دندانپزشکی
میکرودنتسیتری – میکروسکوپ در دندانپزشکی دندانپزشکی

میکرودنتیستری ( Microdentistry ) یکی از عرصه های نسبتاً جدید در علم دندانپزشکی می باشد که در سالیان اخیر جزء جدایی ناپذیر بسیاری از مطب های دندانپزشکی گشته است .
یکی از اصول مهم برای انجام درمان اصولی دندانپزشکی وجود دید و دسترسی مناسب به محیط دندان می باشد

که میکروسکپ های دندانپزشکی با تامین بزرگنمایی بسیار خوب و نور با کیفیت زنون و LED در این زمینه بسیار کمک کننده هستند .
از میکروسکوپ ها در کلیه درمان های دندانپزشکی از جمله درمان های زیبایی ، ترمیمی ، درمان ریشه ( عصب کشی ) ، کاشت ایمپلنت ، جرم گیری و حذف تغییر رنگ های دندان ها می توان استفاده نمود .
میکروسکوپ بسیار پیشرفته Extaro300 از شرکت معتبر زایس آلمان با در اختیار گذاشتن امکانات خاصی همانند استفاده از نور فلورسنت جهت تشخیص بهتر پوسیدگی ها ، فیلتر های نوری خاص جهت انجام بهتر درمان های ترمیمی و جراحی نقش بسزایی در انجام درمان های موفق دندانی بازی می کنند .
کاربرد میکروسکوپ دندانپزشکی مسلتزم دوره های ویژه کاربری برای دندانپزشک و دستیار وی می باشد که در کلینیک ما با گذراندن این دوره توسط اینجانب و همکاران آمادگی بهره گیری از میکروسکوپ در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان فراهم گشته است .
در پایان ورود این میکروسکوپ پیشرفته از شرکت زایس آلمان را به مطب شما همراهان همیشگی تبریک عرض نموده و امیدواریم از این پس بتوانیم با انجام درمان های با کیفیت تر رضایت بیش از پیش شما را کسب نماییم.

 

در این مقاله در مورد میکرودنتیستری صحبت کردیم و اما در ادامه در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد

همچنین ما به شما عزیزانی که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهید ، پیشنهاد می کنیم مطلب پایین را به صورت کامل مطالعه کنید .

 

 

معاینات دندانپزشکی

 

شما می توانید برای رزرو وقت خود با شماره ۰۵۱۳۸۸۱۴۱۵۱ در تماس باشید .

درباره ی ehteshammanesh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

UA-122307575-1